לשיחה עם מוקד המכירות

פרטים לתיאום

  • * שדות חובה

איך הכל התחיל?

בשנת 1988 נפל דבר בעולם הרכב בישראל. רעידת אדמה שהרעידה את השוק. עד אותו יום נשלט שוק הרכב הישראלי על ידי יצרני רכב מאירופה, ארה"ב ויצרני נישה בודדים מהמזרח, זאת עד לנחיתתה של המיצובישי הראשונה בישראל. בו במקום השתנה לבלי היכר שוק הרכב בישראל. לראשונה, קונצרן יפני מהגדולים בעולם, בעל תחומי עיסוק מגוונים, ומובילות טכנולוגית מובהקת, החל למכור רכבים מתוצרתו בישראל, באמצעות חברת כלמוביל הוותיקה והמוכרת היטב בשוק הישראלי.

מבחינת הנהג הישראלי זו הייתה אהבה ממבט ראשון, רומן שנמשך כבר כמעט שלושים שנים. הצרכן הישראלי הנבון, הופתע לגלות שהתמורה לכספו יכולה להיות גבוהה ומשמעותית ממה שהיה רגיל לקבל.

מיצובישי שהחלה את דרכה בישראל עם הלאנסר האהובה והמוכרת, קבעה את הסטנדרט הבסיסי למכונית משפחתית – תיבת הילוכים אוטומטית, מנוע מתקדם, חלונות חשמל, נעילה מרכזית לדלתות, מיזוג מקורי, מראות חשמליות ועוד. הסלוגן המוכר "מיצובישי ויש בה הכל" הפך שגור בפי כל וזיקק את ערכי המותג החדש שהתחבב על המשפחות בישראל. אמת מידה נוספת שהפכה לסמן היכר של כל שוק הרכב ישראלי הייתה האחריות הנדיבה שהעניקה החברה – אחריות מלאה, מפגוש לפגוש, למשך שלוש שנים מלאות, והשוק הישראלי הכיר ואהב.

מורשת מיצובישי ישראל לא נעצרה בפינוקים שבתוך הרכב. הלקוחות זכו להכיר ולהוקיר את מערך השירות המתקדם שפרסה כלמוביל בארץ. מרכזי השירות, נדבך טבעי המשולב בערכי המותג, נפרשו לאורכה ולרוחבה של הארץ והפכו גם הם לאמת מידה לרמה מקצועית, סביבת המתנה נעימה ושירות מלא.

בו בעת, נהנו לקוחות מיצובישי ישראל גם ממערך המימון, הביטוח והטרייד אין שהקימה כלמוביל עבור הלקוחות. מערך משלים זה, הצעיד את שוק הרכב הישראלי למקום בו הוא נמצא היוםוהיה מושא לחיקוי על ידי אחרים.

טכנולוגיה

דגמי מיצובישי מוכרים וידועים באמינות מוחלטת החל מהדגם הראשון שהגיע לארץ, ועד היום. אמינות נודעת זו מתקבלת בזכות טכנולוגיות מתקדמות, בפיתוח, בתכנון, בייצור ובחומרים, יחד עם הקפדה על שגרת טיפולים מסודרת שמעניקה לבעלי מיצובישי הנאה מושלמת מהרכב.

גם בישראל נהנים לקוחות מיצובישי מהטכנולוגיות המתקדמות, אשר היצרן היפני היה חלוץ בהן: מנועי GDI המתקדמים בעלי הזרקה ישירה, תיבות הילוכים מתקדמות מסוג INVECS, שהן תיבות 'חכמות' ובעלות יכולת למידה והנעה כפולה 4X4 מסוג Super Select מתקדמת למגוון מצבי שטח וכביש. מיצובישי מוסיפה גם בימינו להוביל את עולם הרכב בעזרת מובילות בהנעה חשמלית: i-MiEV פורצת הדרך מחלוצות ההנעה החשמלית, הנעת ה (PHEV Plug-In Hybrid Vehicle )שהופיעה לראשונה באאוטלנדר ההיברידי המתקדם ומאפשרת גם הטענה משקע חשמלי ( Plug In ) וגם שימוש במנוע הרכב לצורך הנעת הרכב, הטענת הסוללות או שניהם יחד.

התמחות מיצובישי בכלי רכב מיוחדים, גם היא חלק ממורשת מיצובישי ישראל. בתחום השטח האהוב על הקהל הישראלי, כיכבו בעבר ומככבים גם היום דגמי כביש-שטח מובילים ואלמותיים דוגמת מיצובישי פאג'רו האהוב, מיצובישי מגנום, מיצובישי האנטר, מיצובישי טרייטון ואאוטלנדר השימושי, האהוב והנמכר.

בנוסף, כמו בכל העולם כך גם בארץ, כיכבה מכונית הספורט עוצרת הנשימה מיצובישי לאנסר אבולושן (לאנסר איבו) שהפכה מיד עם השקתה לאייקון מוטורי נחשק.

עם הפנים לעתיד

מיצובישי ישראל ממשיכה לעתיד מרגש עם מגוון דגמים חדשים, רבי יכולת ופורצי דרך, נוחים, בטיחותיים, מעוצבים, יעילים ועתירי טכנולוגיה מתקדמת. אתם מוזמנים להמשיך להתרגש עמנו.