אאוטלנדר PHEV
אאוטלנדר PHEV
אאוטלנדר
Outlander
טרייטון
Triton
פאג'רו
Pajero
ספורטבק
Sportback
אטראז'
Attrage
ספייס סטאר
Space Star

טרייד אין

הגיע הזמן להחליף את הרכב הישן במיצובישי חדשה? לא מומלץ להתעכב עם השדרוג רק בגלל החשש מהטרחה הרבה הכרוכה במכירה, כיוון שכל יום שעובר מוריד את ערכו של הרכב הישן. כיום, למעשה, אפשר לסיים את התהליך ביום אחד ובמקום אחד: למכור ולקנות בלי להתרוצץ בין קונים פוטנציאליים, מכוני בדיקה ומגרשי מכוניות משומשות. קבוצת כלמוביל, המייבאת המותג לישראל, מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם מדגמי מיצובישי החדשים, לקבל הצעה משתלמת לביצוע טרייד-אין על רכבכם הקודם, לקבל מימון משלים לרכישת מיצובישי חדשה וליהנות משירות מקצועי לאורך כל הדרך.

קבוצת כלמוביל הקימה את חטיבת "כלמוביל טרייד-אין" מתוך תפיסת שירות רחבה, המעניקה ללקוח את מעטפת הפתרונות המושלמת לעולם הרכב תחת קורת גג אחת. חטיבת הטרייד אין מתמחה במכירת כלי רכב יד ראשונה לרוב מבעלות פרטית תוך טיפול בקניית הרכב הקודם של הלקוח מא' ועד ת'. הרכב הקודם שלכם, בין אם מדובר במותג שמייבאת כלמוביל או לאו, יימסר לחברה בתמורה לערכו בשוק לאחר בדיקת מומחים אוביקטיבית; ערכו הכספי ישמש כחלק מהתשלום עבור הרכב החדש.

נשמח לבצע עבורכם את כל הליכי הרישוי והעברת הבעלות עבור הרכב הקודם ולהציע לכם גם מסלולי מימון וביטוח לרכב החדש. הכל כדי שתוכלו לצאת לדרך במיצובישי החדשה שלכם וליהנות משקט נפשי.

לאתר כלמוביל טרייד אין
לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה
שם פרטי *
שם משפחה *
טלפון *
דוא"ל *
באיזה רכב מעוניין? *
איזה רכב ברשותך?
 
* שדות חובה
טרייד אין
טרייד אין