אאוטלנדר PHEV
אאוטלנדר PHEV
אאוטלנדר
Outlander
טרייטון
Triton
פאג'רו
Pajero
ספורטבק
Sportback
אטראז'
Attrage
ספייס סטאר
Space Star

אודות מיצובישי ישראל

מורשת מיצובישי ישראל

את חברת הרכב מיצובישי גילו אזרחי ישראל ביום אחד בשנת 1988. עולם הרכב שהכרנו עד אז השתנה מהיסוד – ומאוד לטובה. מורשת מיצובישי ישראל מתחילה במצב שבו, במשך שנים רבות, שלט בישראל מותג רכב אחד. עם הגעתה של מיצובישי גילו אזרחי ישראל שאפשר גם אחרת.

מורשת מיצובישי ישראל החלה עם הסיסמא המוכרת כל כך "מיצובישי ויש בה הכל". הקהל הבין לפתע שאין צורך להסתפק בתחבורה בסיסית ממקום למקום ואפשר בהחלט להתפנק גם בדרך עצמה.

חלונות חשמל ונעילה מרכזית

סגנון הפינוק של מיצובישי ישראל עבר כהרף עין את סגנון הפינוק המקובל עד אז. דגמי מיצובישי הציעו לכל רוכש רכב, בין היתר, חלונות חשמל, מראות מתכווננות חשמלית, מערכת מיזוג משובחת ונעילה מרכזית נשלטת מרחוק.

אבל מורשת מיצובישי ישראל לא הסתפקה בפינוקים כאלה. את מערך השירות שהניחה קבוצת כלמוביל  זכו הלקוחות להכיר ולהוקיר. לראשונה בישראל סיפקה מיצובישי שלוש שנות אחריות על הרכב וגם מענה טלפוני 24 שעות ביממה.

שינוי דרמטי הגיע במערך מרכזי השירות, רכיב טבעי המשולב בתוך מורשת מיצובישי ישראל. אלו נפרשו לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל והיוו אמת מידה רבת שנים לרמה מקצועית, סביבת המתנה ללקוחות וגישת שירות מלאה. בין שירותי מיצובישי ישראל נכללו שירותי מימון, ביטוח וגם טרייד אין. בכלמוביל הביאו לישראל את המקצועיות, היעילות, המהירות, המגוון והנוחות.

טכנולוגיה עילית

ברכבי מיצובישי מורשת האמינות ידועה ומוכרת, ובימי עבר – כמו גם היום – הביאה רמת השירות הגבוהה לאהדה רבה של רכבי מיצובישי בישראל. אנשי קבוצת כלמוביל אינם מסתפקים בכך ובמהלך השנים זכו הלקוחות לשלל פעילויות חווייתיות.

אצל מיצובישי, כשמדובר בסיפורי מורשת, ישראל איננה שונה מכל שוק אחר בעולם וגם כאן זכינו לראות הוכחות חיות ליכולות הטכנולוגיות העיליות של מיצובישי. גם בבית מיצובישי ישראל מורשת הטכנולוגיה נמשכת ומופגנת. במהלך השנים הגיעו לכאן מנועי הזרקת בנזין ישירה, GDI, תיבת ההילוכים האוטומטית ה"חכמה" והמסתגלת, INVECS ומחלוצות ההנעה החשמלית, מיצובישי i-MiEV.

ההתמחות של מיצובישי בכלי רכב מיוחדים, גם היא חלק מתוך מורשת מיצובישי ישראל. תחום השטח הוא תחום התמחות בולט ובכבישי ישראל כיכבו דגמי שטח אהובים שונים של מיצובישי כמו מיצובישי פאג'רו, מיצובישי מגנום, מיצובישי האנטר או מיצובישי אאוטלנדר. נוסף על כך, בישראל, כמו בעולם, נמכרה מכונית הספורט עוצרת הנשימה לדורותיה, מיצובישי לנסר איבולושן (לנסר איבו).

עם הפנים לעתיד

המוניטין הטובים של רכבי מיצובישי ושל רמת השירות אצל קבוצת כלמוביל לא נקנו ביום אחד. האהדה הרבה של לקוחותינו למכוניות שלנו ממשיכה ומתעצמת ככל שהימים חולפים. מורשת מיצובישי ישראל נמשכת אל עתיד מרגש של דגמים חדשים רבי יכולת, בטיחותיים, יפים, יעילים, מתקדמים טכנולוגית ונוחים. אתם מוזמנים להמשיך להתרגש עמנו.

אודות מיצובישי ישראל